E-Ticaret Devi Alibaba ile Aras Kargo El Sıkıştı


                                         


Aras Kargo ile Çinli e-ticaret devi el sıkıştılar. Alibaba ve Aliexpress verilen siparişler artık alıcılara Aras Kargo ile 5 gün kadar kısa bir sürede teslim edilebilecek. Bu süre haberi daha önceleri beklediğimiz 30-40 gün üzerine ilaç gibi geldi.

Aras Kargonun düzenlediği basın toplantısında iş birliğinin detaylarından bahseden Genel Müdür Hikmet Bulduk, “ Kargo sektöründe, e-ticaretin önemli oyuncularından olmak işitiyoruz ve bu yolda e-ticaret devi Alibaba ile büyük bir adım attık.” Dedi.

Devamında ise sözlerini “ Alibaba’nın kargo teslimatlarını yapacağız. Öncesinde 25-40 gün arası gelen siparişler, iş ortaklığımız sayesinde çok daha kısa sürede teslim edilebilecek.” Şeklinde sürdüren Bulduk, bu uzun sürelerden dolayı alışverişi tercih etmeyen tüketiciler içinde müjde niteliği taşıyan bir anlaşma olduğunu işaret etti.

Biliyoruz ki Aliexpres ve Alibaba da geniş ürün yelpazesinde ürüne ulaşabiliyoruz ve bu bizi mutlu kılıyor. Fakat sizde benim gibi kargonuzu heyecanla bekleyenlerdenseniz haftalar hatta aylar alan bekleyişler hevesimizi kursağımızda bırakıyordu. Aras Kargo Diğer kargo firmalarımıza da bu yolun kapısını açarak öncülük etmiş bize de erkenden gelen kargolarımızın sevincini yaşayabilme imkanı sağlamıştır.


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

n11faturam API Oluşturma İşlemler

Trendyol Almanya Açıldı | trendyol.de

Shopify API Şifresi Oluşturma